P.M studio

Tai konceptinė studija burianti ženklus, kurie turi ką pasakyti, kuria rytojaus istoriją, įkvepia ir skatina pokyčius.

P.M - tai "PERSONAL MESSAGE" arba kitaip "ASMENINĖ ŽINUTĖ" : apie kokybę, tvarumą, unikalumą, išskirtinumą, ekologiškumą, natūralumą, stilių, laisvę ir "crazy" idėjas.

Studijoje atrasite prekinius ženklus, kurie neša savo asmenines žinutes ir emocijas Jums.

P.M studio siekis - kurti emociją ir sinergiją tarp vidinio, išorinio ir aplinkos grožio. Visi produktai atpindi mūsų natūralumo, kokybės, švarumo, estetiškumo, tvarumo principus.

Istorija

P.M studio atsirado iš meilės keliauti, lankyti parodas, išskirtines mažas parduotuvėles ir butikus, kuistis internete ir atrasti unikalius bei kokybiškus ženklus, turinčius savo išskirtinumą, charakterį ir savo istoriją. Ieškoti ir atrasti kas stebina, džiugina, priverčia šypsotis, namus ir širdis pripildo emocijų, yra draugiški aplinkai ir mums patiems, tvarūs, kokybiški, natūralūs...

Čia atrasite TIK kokybiškus gaminius. Tuos ženklus, kuriuos išbandėme, kuriais žavimės, kurie sprendžia problemas, dėl kurių esame tikri.

Jei turite klausimų apie ženklus, produktus, užsakymus visada galite rašyti labas@pmstudio.lt arba užpildyti apačioje esančią formą.

Perkantiems prekes dovanoms - nemokama personalizacija

Jei perkate dovaną - ją personalizuosime, užrašysime linkėjimus Jūsų vardu, paruošime asmeninę žinutę. Informuokite mus apie savo pageidavimus, siūskite sveikinimo tekstą labas@pmstudio.lt arba užpildykite formą apačioje, arba prekių krepšelyje prie siuntimo būdo pasirinkimo rasite lauką skirtą papildomai informacijai įrašyti.

Drąsiai kreipkitės, mums malonu bendrauti ir bendradarbiauti :)

Jūsų P.M studio